Tilbake i leiarstolen: Ruth Gunnlaug Haug tok over som dagleg leiar i Skorve entreprenør AS i september, men nå er Per Ivar Magnushommen tilbake i leiarrolla.

Tilbake som dagleg leiar etter tre månadar

I september starta Ruth Gunlaug Haug som dagleg leiar av Skorve entreprenør AS. I desember blei sluttavtala signert. Partane seier at ulik kulturforskjell og leiingsfilosofi var årsaka til den snarlege avslutninga.

Publisert Sist oppdatert

Ruth Gunlaug Haug, busett i Hjartdal, gjekk frå å vera prosjektleiar for tunnel ved Fornebubanen til å bli dagleg leiar i Skorve entreprenør i fjor haust.

– Eg har alltid farta mykje i jobbsamanheng, men under koronaen byrja eg å sjå etter spanande arbeidsgjevarar i nærområdet og Skorve entreprenør verka til å vera ein spanande gjeng å jobbe i lag med, sa Haug til VTB då det i juli i fjor blei kjent at ho var tilsett som ny dagleg leiar, og at ho skulle starte i stillinga i september.

I desember blei arbeidsforholdet avslutta, og ei sluttavtala signert. VTB spør Haug om kvifor ho slutta i stillinga.

Vel korleis du vil lesa oss!

5 veker - 5 kr

Deretter 189 per månad

Inga binding

KJØP

Sjå fleire tilbod her


Sjå meir

Powered by Labrador CMS